czwartek, 20 czerwca 2024

czwartek, 20 czerwca 2024

Czołowe zderzenie tira i busa w Bobrownikach. Osiem osób poszkodowanych

Czołowe zderzenie tira z osobowym busem na drodze krajowej nr 70 w Bobrownikach koło Łowicza (woj. łódzkie) spowodowało obrażenia u ośmiu osób.

10 czerwca 2024 o 14:37

Czołowe zderzenie tira i busa w Bobrownikach. Osiem osób poszkodowanych

fot. Ilustracyjne/Pixabay

W dramatycznym wypadku, który miał miejsce na drodze krajowej nr 70 w Bobrownikach koło Łowicza (woj. łódzkie), osiem osób zostało poszkodowanych, z czego kilka odniosło poważne obrażenia. Do wypadku doszło, gdy ciężarówka zderzyła się czołowo z osobowym busem.

Do zdarzenia doszło na odcinku drogi krajowej nr 70, która jest kluczowym szlakiem komunikacyjnym w regionie. Z pierwszych informacji wynika, że w wyniku zderzenia osiem osób potrzebuje pomocy medycznej, a stan kilku z nich określany jest jako ciężki.

Na miejsce wypadku natychmiast skierowano służby ratunkowe. Dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zostały wysłane do przewozu najciężej poszkodowanych do szpitali, podczas gdy karetki pogotowia zapewniają opiekę medyczną na miejscu zdarzenia.

W wyniku wypadku droga krajowa nr 70 jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Służby drogowe oraz policja pracują nad przywróceniem ruchu, jednak usuwanie skutków wypadku oraz zabezpieczenie miejsca może potrwać kilka godzin. Kierowcom zaleca się omijanie tego odcinka i korzystanie z alternatywnych tras.

Obserwuj nas w Google News

google-news

Przeczytaj również