piątek, 19 lipca 2024

Odnaleziono ciało 39-letniej Natalii. Mąż kobiety aresztowany

Ciało Natalii Panochy-Raczkiewicz, 39-letniej mieszkanki spod Poznania, zostało odnalezione w kompleksie leśnym na północno-wschodnich przedmieściach miasta.

Odnaleziono ciało 39-letniej Natalii. Mąż kobiety aresztowany
fot. ilustracyjne: policja.pl

Ciało Natalii Panochy-Raczkiewicz, 39-letniej mieszkanki spod Poznania, zostało odnalezione w kompleksie leśnym na północno-wschodnich przedmieściach miasta. W związku z tą sprawą, policja zatrzymała męża zmarłej kobiety.

Natalia Panocha-Raczkiewicz była poszukiwana od kilku dni, po tym jak mąż kobiety zgłosił zaginięcie.

Młodszy inspektor Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji w rozmowie z dziennikiem "Fakt" potwierdził tragiczne wieści. "Kobieta nie żyje. Jej zwłoki policjanci odkryli w kompleksie leśnym w północno-wschodniej części przedmieść Poznania. W związku z tą sytuacją, w uzgodnieniu z Prokuraturą Okręgową w Poznaniu policjanci zatrzymali męża zaginionej 39-latki" - poinformował.

Borowiak dodał również, że zatrzymany mąż pozostaje do dyspozycji prokuratorów współpracujących z policjantami. Na obecnym etapie śledztwa prokuratura i policja nie ujawniają więcej szczegółów dotyczących okoliczności śmierci kobiety ani potencjalnych motywów.

Według doniesień medialnych, przed zaginięciem Natalia chciała odejść od swojego męża. "Gazeta Wyborcza" ustaliła, że 39-latka złożyła pozew o rozwód, a jej mąż miał przyjąć tę wiadomość spokojnie.

Dodatkowo, Natalia spotykała się z innym mężczyzną. W dniu zaginięcia widziała się z nim, jednak policja szybko dotarła do tego mężczyzny i wykluczyła jego powiązanie z zaginięciem kobiety.